Пилинг гел за длабинско чистење со органско нане

740 ден

Употреба: Се нанесува рамномерно на претходно исчистена кожа на лицето, вратот и деколте, еднаш до двапати неделно и нежно се масира (избегнувајќи го пределот околу очите). Се измива со млака вода.

Нема на лагер

SKU: LGNA-25 Ктегорија: Ознака:
mk_MK