Пена за чистење

750 ден

Употреба: Се нанесува наутро и навечер на лицето, вратот и деколтето и се масира со кружни движења. Се измива со млака вода.

Нема на лагер

SKU: LGNA-23 Ктегорија: Ознака:
mk_MK