Pharmamed Овошна мешавина филтер чај 30 x 2 g

120 ден

Филтер врекичкатa прелијте ја со 2 dl зовриена вода и поклопете.
По 5 -10 минути извадете ја филтер врекичката и уживајте во природниот вкус. Засладете по желба.

Нема на лагер

SKU: PMED-75 Ктегорија: Ознака:
mk_MK