LOGONA Млеко за длабинско чистење 3 во 1

595 ден

Употреба: Се нанесува наутро и навечер на лицето, вратот и деколтето, потоа се масира со кружни движења. Се измива со млака вода. Потоа се нанесува соодветен ЛОГОНА производ во зависност од типот на кожа.

Нема на лагер

SKU: LGNA-21 Ктегорија: Ознака:
mk_MK