Мицеларна вода за длабинско чистење

595 ден

Употреба: Нанесете наутро и навечер со помош на памучни перничиња и отстранете ја нечистотијата од лицето и шминката од околу очите со кружни движења, од средината кон надворешноста на лицето.

Нема на лагер

SKU: LGNA-24 Ктегорија:
mk_MK