Масло од коноп со масло од чајно дрво 30 ml

683.00 ден 614.70 ден

On sale from 30.09.2020.
Sale ends on 31.10.2020.

Начин на употреба: Нанесете доволна количина и масирајте ја кожата со нежни и концентрични движења. Повторете ако е потребно. Препорачано е да се користи 3-5 пати на ден.

1 на лагер

mk_MKМакедонски јазик
en_USEnglish mk_MKМакедонски јазик