Pharmamed Либидо 30 таблети

795 ден

Три пати на ден по една таблета, редовно и најмалку 8 недели, кога се очекува значително и видливо подобрување на состојбата.

Нема на лагер

SKU: PMED-29 Ктегорија:
mk_MK