Корсет за кифоза или сколиоза пластичен тип ТЛСО – XXL/XL/L/M/S

13,947 ден

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

100 на лагер

SKU: MPRO-183 Ктегорија:
mk_MK