Коленска ортоза за вкрстени лигаменти со фишбајни – XL/L/M/S

1,001 ден

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

100 на лагер

SKU: MPRO-194 Ктегорија:
mk_MK