Pharmamed Камилица филтер чај 20 x 1 g

120 ден

Филтер врекичкатa прелијте ја со 2 dl зовриена вода и поклопете.
По 5 -10 минути извадете ја филтер врекичката и уживајте во природниот вкус. Засладете по желба.

Нема на лагер

SKU: PMED-71 Ктегорија:
mk_MK