Дневен и ноќен хидрадантен флуид со нане

960 ден

Употреба: Се нанесува на лицето, вратот и деколтето, наутро и навечер после чистењето со ЛОГОНА тоникот за чистење лице.

Нема на лагер

SKU: LGNA-31 Ктегорија: Ознака:
mk_MK