Дезинтал 0,2%

75.00 ден

Раствор за чистење и за дезинфекција 100 ml раствор содржи 0,2 g бензалкониум хлорид

5 на лагер

SKU: ALKA-44 Ктегорија: Tag:
mk_MKМакедонски јазик