LOGONA Гел за чистење на лице за сите видови на кожа – органско алое

665 ден

Употреба: Се нанесува наутро и навечер на претхоно навлажнета кожа на лицето, вратот и деколтето и се масира со кружни движења. Потоа се измива со млака вода.

1 на лагер

SKU: LGNA-22 Ктегорија: Ознака:
mk_MK