Витаминска крема за регенерација 24 часа

1,050 ден

Употреба: Кога е потребно, се нанесува наутро и навечер на претходно исчистено лице, врат и деколте и нежно се масира. Во текот на летото витаминската крема е погодна за регенерација на кожата преку ноќта, а во текот на зимата овозможува интензивна заштита од студот.

Нема на лагер

SKU: LGNA-36 Ктегорија:
mk_MK