БРОНКОВИТ – сируп балсамик 200ml

625 ден

Препорачана дневна доза е 7,5 мл., два до три пати на ден, по потреба, помеѓу оброците. Добро протресете пред употреба.Препорачаната дневна доза не смее да се надмине.
Додатоците на исхрана не треба да се употребуваат како замена за балансирана и разновидна исхрана. Да се чува подалеку од дофат на деца под 3 години.

1 на лагер

mk_MK