Бадемова крема 100 мл

240 ден

Се нанесува на кожата на бебињата, каде и кога е тоа потребно.
Може да се користи и додека трае доењето.

1 на лагер

SKU: PMED-55 Ктегорија: Ознаки: ,
mk_MK