Активен измазнувачки хидратантен серум

1,200 ден

Употреба: Се нанесува наутро и навечер на претходно исчистена кожа. Во зависност од потребите може да се користи за редовна нега или како дополнителна нега пред дневната и ноќната нега.

Нема на лагер

SKU: LGNA-29 Ктегорија:
mk_MK