WET HANKIES BabyCare For All влажни марамици x54

55 ден

Повеќенаменските влажни марамчиња BabyCare For ALL беа дизајнирани за ефикасно чистење и нежна нега на кожата, на која било возраст (бебиња, деца, возрасни). Мека, издржлива и со специјално дизајниран состав со екстракт од зелен чај и чиста вода. Со прекрасен мирис на свежина.

4 на лагер

SKU: WTHN-5 Ктегорија:
mk_MK