VICHY Промотивен сет

4,960 ден

Сетот содржи:

  • LIFTACTIV SUPREME H.A. FILER 30ml;
  • LIFTACTIV B3 KREM 50ml;

2 на лагер

SKU: VCHY-290 Категории , ,
mk_MK