VICHY Промотивен сет

4,600 ден

Сетот содржи:

  • LIFTACTIV SUPREME H.A. EPIDERMIC FILLER 30ml;
  • LIFTACTIV NIGHT CREAM 50ml

1 на лагер

SKU: VCHY-289 Категории , ,
mk_MK