VEDO Дигитален Термометар

240 ден

*Цената се однесува за едно парче

  • Бојата може да варира!!

*При нарачка во забелешка пишете која боја ја сакате, доколку во моментот ја нема ќе бидете контактирани од нашата аптека.

2 на лагер

SKU: PIKDARE-1 Ктегорија:
mk_MK