TWISTSHAKE ANTI-COLIC сино шише 180ml

414 ден

Twistshake ќе ви го разубави денот! Дизајниран во соработка со родители на бебиња
Хранењето на вашето бебе со шише не може да биде полесно со Twistshake.

2 на лагер

SKU: TWIST-14 Категории ,
mk_MK