ESI Tuserbe sed сируп

441 ден

Како да се користи:
Земете 1 лажица 4-5 пати на ден, по можност помеѓу оброците. Производот може да се зема самостојно или да се разреди во вода, овошен сок, итн… ПАКУВАЊЕ: 180мл.

1 на лагер

SKU: ESIM-78 Ктегорија:
mk_MK