Pharmamed Horsevit гел 250ml

230 ден

Horsevit гелот се користи за масажа на зглобовите и мускулите. Овој производ предизвикува ефект на ладење, го релаксира мускулното ткиво и ја подобрува циркулацијата.

2 на лагер

SKU: PMED-103 Ктегорија:
mk_MK