NUTRINO LAB Take it Easy – Каша овес, јаболко и цимет 200gr

150 ден

Инстант смеса од овесна каша со јаболко, чиа семе и цимет за подготовка на овесна каша со засладувач.

1 на лагер

SKU: NUTR-43 Ктегорија:
mk_MK