MEDIPHARM Medierect капсули x15

1,270 ден

Medierect е природен препарат наменет за лица со еректилна дисфункција и намалено либидо за подобрување на сексуалното здравје.

2 на лагер

SKU: MDPH-3 Ктегорија:
mk_MK