LIVSANE Крем за загревање 120ml

335 ден

Кремот Livsane Warming помага да се релаксираат мускулите со пријатен ефект на затоплување и ја стимулира циркулацијата за време на масажата.

Производот е дерматолошки тестиран.

6 на лагер

SKU: LVSN-84 Ктегорија:
mk_MK