Kalkulit сируп 500ml

1,050 ден

Билни компоненти кои позитивно влијаат на работата на бубрезите и придонесуваат за намалување, растварање и елиминирање на камењата на уринарниот тракт.

1 на лагер

SKU: LBFRM-1 Ктегорија:
mk_MK