ISOMAR Hipertonic Vials раствор за нос x20 5ml

340 ден

Isomar Decongestant Vials е хипертоничен раствор базиран на морска вода специјално дизајниран да постигне деликатна деконгестија на носните мукозни мембрани. Може да се користи и во аеросолна терапија.

1 на лагер

SKU: ISMR-7 Ктегорија:
mk_MK