FREZYDERM 2134 – Rectanal Aid крем 50ml

390 ден

Омекнувачка крема за ублажување на симптомите на хемороиди и анални пукнатини. Состојките од растително потекло обезбедуваат омекнувачки и олеснувачки ефект.

Без маснотии после чувство.

Нема на лагер

SKU: FRDR-4 Ктегорија:
mk_MK