FITOFARM Fitalp гел за масажа 100ml

285 ден

За намалување на болки во мускули и зглобови од различни причини и олеснување на симптомите при настинка, болка во грло и кашлица

3 на лагер

SKU: FIT-90 Ктегорија:
mk_MK