DUREX PLEASUREMAX Презервативи, 6 парчиња

240 ден

Специјално дизајнирани за максимална стимулација на нервните завршетоци, со врежани точки и ленти за поголемо уживање за двајцата

3 на лагер

SKU: DRX-8 Ктегорија:
mk_MK