DR.THEISS LACALUT Детска четка за заби 0-4 години

115 ден

Бојата на четката може да варира во зависност од достапноста. За точен одбир, контактирајте не пред нарачка

12 на лагер

SKU: DRTHSS-52 Категории ,
mk_MK