AROMA Крем за раце – Water Lily 75ml

65 ден

  • 96% состојки од природно потекло
  • Нежен цветен мирис
  • Брзо се апсорбира
  • Со шеа путер
  • Дава кадифена мекост на кожата

 

1 на лагер

SKU: AROMA-2 Категории ,
mk_MK