Антистрес топче – Црно, Тврдо; Сино, Тврдо; Жолто, Меко;Портокалово, Меко; Зелено, Медиум

385 ден

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

98 на лагер

SKU: MPRO-19 Ктегорија:
mk_MK