Weleda шампон и гел за туширање од портокал 150 ml

440.00 ден

Употреба: Нанесете мало количество шампон на мокра коса и кожа и нежно масирајте, потоа исплакнете со вода.

2 на лагер

mk_MKМакедонски јазик
en_USEnglish mk_MKМакедонски јазик