Weleda шампон и гел за туширање од невен 200ml

480 ден

На акција од: 29.07.2021.
Акцијата завршува на: 02.08.2021.

Употреба: Нанесете мало количество шампон на мокра коса и кожа и нежно масирајте, потоа исплакнете со вода. Комбинирајте со Weleda препарат за хидратација после туширање.За бебиња, деца и возрасни со чувствителна кожа.

11 на лагер

mk_MK