Weleda масло за бебиња (без мириси) од органски невен 200ml

998 ден

Употреба: За секојдневна нега и масажа на телото. За нежно чистење на пеленската регија. Погодно за третман на теменици.

2 на лагер

SKU: VLDA-10 Ктегорија: Ознаки: ,
mk_MK