Weleda лосион за тело од бел слез 200ml Рок: 12.23

527 ден

На акција од: 04.12.2023.
Акцијата завршува на: 31.12.2023.

Употреба: Нанесувајте секојдневно, на целото тело. Погодно и за возрасни со чувствителна, сува и атопична кожа.

7 на лагер

mk_MK