Weleda лосион за заштита од сонце со SPF 30 150ml

1,334 ден

Употреба: Нанесете на целото лице и тело пред изложување на сонце. Остава бел слој на кожата така што е видливо каде имате нанесено од лосионот. Повторувајте редовнонанесување на производот за да ја зачувате заштитата, после пливање, бришење со пешкир, потење. Најдобар начин да се исчисти текстурата на фотозаштита од кожата, бидејки е екстра-водоотпорна, е со Weleda Масло од невен без мирис.

Нема на лагер

SKU: VLDA-25 Ктегорија: Ознаки: ,
mk_MK