Weleda крем од невен за подрачјето на пелените 75ml

361 ден

На акција од: 25.11.2021.
Акцијата завршува на: 29.11.2021.

Употреба: Нанесете на исчистеното пеленско подрачје, секојдневно. Може да се користи од првиот ден при секое менување на пелените.

16 на лагер

mk_MK