Weleda крем за тело од невен 75ml

487 ден

Употреба: Нанесете ја на целото тело, наменето за уште од првиот ден на раѓање.Погодна е за секојдневна нега во подрачјето на пелените доколку нема воспалителни процеси.

7 на лагер

SKU: VLDA-6 Ктегорија: Ознаки: ,
mk_MK