Weleda крем за лице од невен 50ml

525 ден

Употреба: Лесна текстура која брзо се апсорбира, нанесувајте секојдневно на целото лице.Погодна и за нега на детските раце. Наменето и за возрасни со чувствителна кожа.

4 на лагер

SKU: VLDA-7 Ктегорија: Ознаки: ,
mk_MK