Weleda заштитен балсам за лице од невен 30ml

450 ден

Употреба: Нежно нанесете помала количина од балсамот на лицето и рацете. Наменет и за чувствителна кожа кај возрасни.

3 на лагер

SKU: VLDA-8 Ктегорија: Ознаки: ,
mk_MK