VOLUME ШАМПОН

360 ден

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете на косата и нежно масирајте. Оставете го да делува 2-3 минути, потоа исплакнете.

Нема на лагер

SKU: BLLN-26 Ктегорија:
mk_MK