Vitamin E soap

585 ден

Витамин Е сапунот на HealthAid e слободен од парабени, сулфати, пропилен гликоли, Не содржи вештачки бои и мириси.

Погоден е за користење на лице, раце и тело, за сите типови на кожа.

Нема на лагер

mk_MK