Ultra rich body cream 225g

470 ден

Смирува 6 симптоми на хронично сува и атопична кожа, вклучувајќи пруритус. • Ја обновува и ја зајакнува липидната бариера • Ја регенерира и ја храни кожата.

Нема на лагер

SKU: DRMD-66 Ктегорија:
mk_MK