TWISTSHAKE ANTI-COLIC пастел сино шише 330ml

462 ден

Twistshake ќе ви го разубави денот! Дизајниран во соработка со родители на бебиња
Хранењето на вашето бебе со шише не може да биде полесно со Twistshake.

2 на лагер

SKU: TWIST-17 Категории ,
mk_MK