TWISTSHAKE ANTI-COLIC бело шише180ml

Original price was: 414 ден.Current price is: 290 ден.

На акција од: 31.03.2024.
Акцијата завршува на: 30.04.2024.

Twistshake ќе ви го разубави денот! Дизајниран во соработка со родители на бебиња
Хранењето на вашето бебе со шише не може да биде полесно со Twistshake.

2 на лагер

mk_MK