LA ROCHE TOLERIANE НЕГУВАЧКИ ГЕЛ ЗА МИЕЊЕ НА ЛИЦЕ 200ml

898 ден

Втријте мала количина од Toleriane негувачкиот гел за миење на лице со помош на влажни раце.
Нанесете на лицето избегнувајќи го пределот околу очите. Нежно вмасирајте го во кожата, потоа исплакнете и на крај исушете со тапкање без триење.

Нема на лагер

mk_MK